De Ziel van Midden-Amerika

LOS ANGELES > PANAMA-CITY

15 nachten aan boord MS EUROPA 2

2025: van 1 tot 16 mei

Vanaf € 9.590 pp

Deze promo is geldig aan het Zilvertarief:

  • 50% voorschot
  • Boeking van excursies aan land slechts 14 dagen na publicatie

Promo geldig tot 26 maart 2025. Beperkt aantal plaatsen. 

Ga mee met de EUROPA 2 op weg naar de diverse westkust van de VS en Centraal-Amerika.
Het beroemde Hotel California in Todo Santos, dat u kunt ontdekken vanuit Cabo San Lucas, de prachtige stranden van Zihuatanejo en de natuur van Costa Rica zijn slechts enkele van de vele hoogtepunten.

Begin uw reis met de EUROPA 2 in Los Angeles en ervaar de vele bezienswaardigheden van San Diego , dat direct aan de grens ligt, voordat het kleurrijke Mexico u verwelkomt: ontdek wat veel beroemdheden leuk vinden aan deze kustplaats in Cabo San Lucas en ontdek de kustplaats Mazatlán tijdens een première-oproep van de EUROPA 2. U krijgt inzicht in het oorspronkelijke Mexico tijdens een excursie van Puerto Vallarta naar San Sebastian del Oeste*. Een pittoresk Mexicaans badplaatsje wacht op u in Zihuatanejo , dat u kunt verkennen tijdens een tour*, voordat u Antigua* verkent met het Jade Museum* vanuit Puerto Quetzal . En ontspanning is ook gegarandeerd zodra uw blik valt op de prachtige Stille Oceaan in Acajutla in El Salvador. Daarna heeft u de mogelijkheid om te ontspannen op een catamarantocht* in Marina Flamingo en het tropische landschap van Costa Rica te ontdekken tijdens een boottocht* vanuit Puntarenas . In Panama City bereikt u eindelijk de bestemming van uw reis.

  • Donderdag, 01.05: Los Angeles/Californië/VS, afvaart 21.00 uur
  • Vrijdag, 02.05: San Diego/Californië/VS, 7.00 – 23.00 uur
  • Zaterdag, 03.05. & Zondag, 04.05: Ontspanning op zee
  • Maandag, 05.05: Cabo San Lucas/Baja California/Mexico, 13.00 – 23.00 uur
  • Dinsdag, 06.05: Mazatlan/Mexico, 7.00 tot 17.00 uur
  • Woensdag, 07.05: Puerto Vallarta/Mexico, 7.00 – 18.00 uur
  • Donderdag, 08.05: Ontspanning op zee
  • Vrijdag, 09.05: Zihuatanejo/Mexico, 7.00 – 16.00 uur
  • Zaterdag, 10.05: Ontspanning op zee
  • Zondag, 11.05: Puerto Quetzal/Guatemala, 10.00 – 23.00 uur
  • Maandag, 12.05: Acajutla/El Salvador, 7.00 – 14.00 uur
  • Dinsdag, 13.05: Marina Flamingo/Costa Rica, 11.00 – 19.00 uur
  • Woensdag, 14.05: Puntarenas/Costa Rica, 8.00 – 19.00 uur
  • Donderdag, 15.05: Ontspanning op zee
  • Vrijdag, 16.05: Panama City/Panama, aankomst 7.00 uur

Tijdens onze exclusieve Golf & Cruise reizen hebben wij vooraf de beste golfbanen voor u gereserveerd en aantrekkelijke basisarrangementen samengesteld.

Basispakket: 4 courses – € 2.590 per persoon
Golfpro op deze cruise: Stefan Quirmbach

VANAF € 9.590 pp, inbegrepen: 

In jouw suite

  • Minibar, dagelijks bijgevuld
  • Nespresso-apparaat
  • 24-uurs suiteservice
  • Butlerservice in de Penthouse, Grand Penthouse en Owner Suites
  • Persoonlijk EUROPA 2 e-mailaccount
Restaurants
  • Exclusieve gastronomische restaurants zonder extra kosten, met flexibele eettijden en geen vaste zitplannen
  • Vegetarische keuken van hoge kwaliteit
  • Ontbijt, lunch, diner
  • Thee- en koffiespecialiteiten
Ontspanning & Fitness
  • OCEAN SPA en fitnessruimte met een oppervlakte van 1.000 m² (10.764 ft²)
  • Uitgebreid aanbod aan sportlessen binnen of buiten
  • Vier sauna’s en ultramoderne trainingsapparatuur

Info & reservering via uw vertrouwde reisagent.

Welkom aan boord van het beste cruiseschip ter wereld!

Met maximaal 500 gasten kunt u rekenen op maximale persoonlijke ruimte en individuele service. En dat alles met een uiterst luxe aantalverhouding van bijna één op één. De EUROPA 2 combineert comfort met een hoge mate van flexibiliteit door ook kleine havens en afgelegen hoeken buiten de gebaande paden aan te doen.