FORMULE 1 GRAND PRIX DE MONACO 2026

De meest exclusieve Monaco citytrip ooit

Wanneer een exclusief luxe cruiseschip een luxe resort wordt op een steenworp afstand van de iconische F1® Paddock.

Verblijf 6 dagen/5 nachten in Monaco

Aan boord van EXPLORA I

Aangemeerd in Port Hercule, van 3 tot 8 juni 2026

Van 3 tot 8 juni zal EXPLORA I centraal staan tijdens de legendarische FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2026, vanuit haar exclusieve ligplaats in Port Hercule. Perfect gepositioneerd in de iconische haven van Monaco biedt ze een ongeëvenaarde locatie tijdens het raceweekend, op slechts enkele stappen van ’s werelds meest prestigieuze Formule 1®-evenement.

Tijdens het volledige weekend organiseert EXPLORA I een exclusief programma aan evenementen, in een elegante setting die uitnodigt tot vieren, stijl en spektakel. Omringd door de glamour van Monaco en de spanning van de race wordt ze een serene oase in het midden van alle actie — een verfijnde ontsnapping te midden van de opwinding.

Je kan je ervaring nog versterken met 3-daagse Grandstand-toegang of F1 Paddock Club™-hospitality, beide te reserveren als aanvulling op je reis.

Legendarisch verblijf in Monaco

  • Vanaf € 12.500 per persoon

 

Woensdag 3 juni: Welkom in Monte Carlo, aan boord van EXPLORA I. Geniet aan boord van de All-Inclusive Luxury en de zalige Ocean State of Mind.

Donderdag 4 juni: Met de exclusieve positie van EXPLORA I in het hart van Port Hercule, kunt u de buzz van de omringende atmosfeer op het dek ervaren, vergezeld door een gevarieerd programma van verrijkt entertainment dat is ontworpen om u te helpen u voor te bereiden op de race, te ontspannen en tot rust te komen.

Vrijdag 5 juni: In het hart van de actie, op een steenworp afstand van de F1 Paddock, de Grandstand Tribunes en de Paddock Club™, met unieke aanbiedingen in samenwerking met F1 ®.

Zaterdag 6 juni: Zaterdag vinden de Formule 2 en 3 sprintraces plaats, gevolgd door de langverwachte Formule 1 ® kwalificatie shoot-out, waar de piloten strijden om een ​​belangrijke positie op de grid veilig te stellen.

Zondag 7 juni: Maak een korte wandeling naar de Grandstand Tribunes of de Paddock Club™ voor het hoogtepunt van het raceweekend. Terwijl de energie opbouwt, brengt de laatste ronde een energieke crescendo, met festiviteiten die het hele vorstendom Monaco verlichten en de buitengewone gebeurtenissen van de afgelopen dagen tot een spectaculair en onvergetelijk einde brengen.

Maandag 8 juni: Na de ontscheping kun je jouw reis verder zetten naar jouw volgende bestemming.

Explora I

  • Suites: 461 die tot de ruimste in hun klasse behoren
  • Verwarmde zwembaden: 5
  • Restaurants: 6
  • Bars & Lounges: 12
  • Gast/Bemanning ratio: 1:25/1
Raadpleeg jouw reisagent voor een mogelijke verlenging in Monaco, Nice…

F1© Paddock Club™, vlak aan het schip

 Het is niet alleen het uitzicht dat van wereldklasse is: geniet van uitzonderlijke gerechten, aangevuld met livemuziek en entertainment. En vergeet niet dat u zomaar een legendarische sportverdette of een beroemde ster tegen het lijf kunt lopen.

T2 Tribune

De Tribune T2 Grandstand, ideaal gelegen aan de haven van Monaco, biedt een ongeëvenaard uitzicht op de actie.

F1© Paddock Club™ inclusief VIP Hospitality: met uitzonderlijke gerechten, aangevuld met livemuziek en entertainment.

T2 Tribune biedt een ongeëvenaard uitzicht op de actie.

Steeds inbegrepen bij Explora Journeys:

  • Negen culinaire ervaringen
  • Onbeperkte fijne dranken
  • Toegang tot het thermale kuuroord
  • Gratis highspeed Wi-Fi
  • Welzijns- en fitnessprogramma’s
  • Alle fooien aan boord
  • Pendeldiensten van de haven naar stadscentra
  • Fles wijn en sterke drank naar keuze van de gasten bij aankomst
  • Welkomstfles champagne en versnaperingen in de suite.
  • Authentieke, gecultiveerde en persoonlijke dienst

Er zijn verschillende mogelijkheden in combinatie met Monaco GP 2026 & Explora I

  • Barcelona – Monte Carlo, 27 mei > 08 juni, vanaf € 19.000
  • Barcelona – Civitavecchia (Rome), 27 mei > 9 juni, vanaf € 19.500
  • Barcelona – Barcelona, 27 mei > 15 juni, vanaf € 25.000
  • Civitavecchia (Rome) – Civitavecchia (Rome), 2 juni > 9 juni, vanaf € 14.500
  • Civitavecchia (Rome) – Barcelona, 2 juni > 15 juni, vanaf € 20.500
  • Monte Carlo, 3 juni > 8 juni, vanaf € 12.500
  • Monte Carlo – Barcelona, 3 juni > 15 juni, vanaf € 19.500

Vermelde prijzen zijn per persoon en op basis van de tarieven geldig op 26/01/2026. 

Raadpleeg uw reisagent.

Ontdek de exclusieve aanbiedingen.