Het magistrale IJsland & Noorwegen




-
Zeecruise
-
CRYSTAL CRUISES: Crystal Serenity
-
Reykjavik (IJsland)
-
Ijsland - Faroer - Shetland - Noorwegen
-
13 dagen
per persoon
Reeds bekende data
Nog niet alle afreisdata zijn bekend, geef uw voorkeursdatum op bij uw aanvraag.
IJSLAND
Met deze cruise ontdekt u de door de wind uitgeslepen westfjorden en het afgelegen Akureyri.
Vanuit Isafjordur kan u de hoogtste waterval van het westerlijke fjordengebied bezoeken, nl. de Dynjandi die zich van een hoogte van 100m trapsgewijs naar beneden werpt. Voor wandelaars is er ook de befaamde Troll’s Throne Trek waar fabels tot leven komen in sublieme landschappen.
In Akureyri, de hoofdplaats van het Noorden, kun je een off the beaten track 4×4 safari doen langs wilde rivieren en spectaculaire canyons. Ontdek in Seydisfjordur de luxe Spa van de geothermische poelen van Vök.
FAEROËR EILANDEN (Denemarken)
De mystieke landschappen, de dramatisch hoge kliffen, ja, zelfs de taal brengt ons het epos van de Vikingen in herinnering. Thorshaven is met nauwelijks 17.000 inwoners de kleinste hoofdstad ter wereld.
SHETLAND EILANDEN (Schotland)
Deze archipel biedt prachtige vergezichten over het grasgroene binnenland waarvan in het wild grazende Shetland ponies deel uitmaken. Een paradijs voor wandelaars.
NOORWEGEN
In het charmante Bergen, de oude Hanzestad, kan u de oude houten binnenstad verkennen. Of laat u hier verleiden door dagvers seafood op de lokale markt.
Een van Europa’s mooiste treinritten kan u in Flam doen aan boord van de Flambana. Top is dat u deze kan combineren met een fietstocht die u bergafwaarts tot aan het schip brengt.
De mooiste fjord is de Hardangerfjord die u vanuit Eidfjord kan ontdekken per kajak, zodiac of klein vliegtuig. Laatste stop is Stavanger met de adembenemende Preikestolen klif in de Lysefjorden. Crystal biedt dit per helikopter aan maar ook per privéyacht (inclusief een succulente seafood lunch).
Deze schitterende cruise eindigt in Londen, dichtbij en toch net iets anders…
Prijsvoorbeeld (dd. 17/12/2020) :
- Deluxe stateroom, cat. C: vanaf € 6.369 per persoon (havengelden incl.)
Betaal het saldo van uw cruisevakantie 6 maanden op voorhand en geniet van een extra korting van 2,5% op het cruisebedrag (niet op havengelden).
Photo courtesy : Official Tourist Board of the Faroe Islands, VisitNorway, Visit Iceland, VisitScotland,

Wat maakt Crystal Cruises zo uniek ?
1- Service : Wat erg opvalt is de zeer persoonlijke service en de aandacht voor de kleinste details. Het personeel is altijd discreet aanwezig.
2- Ruimte aan boord : de ruimte per persoon en de beperking van het aantal passagiers, geven u een ruimtelijk comfort.
3- Kwaliteit : zowel in service als gastronomisch, de invulling van de excursies, de producten die aan boord gebruikt worden, tot het entertainment, de gastsprekers… Altijd staat de kwaliteit voorop.
4- Keuzes, een uitgebreid aanbod : wereldwijde selectie van routes en unieke belevingen, lezingen en entertainment, keuzes uit restaurants, open zitting, etc…
5- Bestemmingen : De routes worden met veel zorg uitgekozen en in vele havens blijven de schepen 1 of 2 nachten ter plaatse zodat de gasten alle tijd hebben om de bestemming rustig te ontdekken. Bovendien vaart Crystal niet repetitief in “rondjes”. Integendeel, u kan vaarroutes met elkaar combineren tot één lange cruise.

















- Crystal Penthouse Verandah (2) : 127 m2 met verandah en butler service
- Penthouse Suite Verandah : 51 m2 met verandah en butler service
- Seabreeze Penthouse Suite (12) Verandah : 50,5 m2 met verandah en butler service
- Penthouse Verandah : 38,3 m2 met verandah en butler service
- Seabreeze Penthouse Verandah : 38,3 m2 met verandah en butler service
- Deluxe Stateroom Verandah : 24.8 m2 met verandah
- Deluxe Stateroom met groot room : 19,8 m2
Aantal dekken : 13 (waarvan 5 met kajuiten)
Kajuiten : 525
Bouwjaar : 2003, laatste renovatie 2018
Lengte : 250 m
Breedte : 32 m
Snelheid : 23 knopen
Passagiers : 980
Bemanning : 635
Ook op culinair vlak is het één groot feest, een absolute ontdekking van de diversiteit van wereldwijde gastronomie.
- Waterside Restaurant : moderne & klassieke gerechten (open seating)
- Marketplace & Churrascaria : een informeel in/outdoor restaurant dat ’s avonds omgetoverd wordt in een Braziliaans Steakhouse restaurant
- Umi Uma & Suchi Bar : de keuken van Chef Nobu Matsuhisa
- Prego : Italiaanse klassiekers
- Silk Kitchen & Bar : authentieke Aziatische specialiteiten
- Palm Court : afternoon tea en ’s avonds cocktails
- The Bistro : Parijse bistro & koffiebar
- Trident Grill : burgers en salades aan het zwembad
- The Vintage Room : wijn proeverij en wijn diners
- Scoops Ice Cream Bar : ijsplezier aan het zwembad
- 24-Hour in-suite dining : uw persoonlijke tafel met zeezicht, in uw suite/stateroom
U vond nog niet wat u zocht of u heeft vragen? Contacteer ons. Vermeld gerust uw vertrouwde reisagent, wij nemen dan contact met hen op.

Boek deze reis via uw reisagent of krijg meer informatie via uw vertrouwde reisagent.
- Unieke combinatie !
- De beste reistijd : augustus.
- Deze cruise eindigt in Londen, dichtbij en net iets anders.